interjero dizaino konsultacija

INTERJERO
KONSULTACIJA

Interjero dizaino konsultacija – 2h gyvas susitikimas tavo pasirinktoje vietoje su ilgametę patirtį turinčia architekte.
Koncentruota, tau reikalingiausia informacija „ČIA IR DABAR“, profesionalūs atsakymai į visus tau rūpimus namų įrengimo klausimus. 150€.
Jei nutarei namus įsirengti pats (ar daraisi remontą) – puiku, tau labai pravers ir procesą palengvins interjero dizaino konsultacija.

Gyvas susitikimas tavo pasirinktoje vietoje.
Reikalingiausi atsakymai už prieinamą kainą.
Ilgametė patirtis, profesionalūs ir išsamūs atsakymai namų įsirengimo klausimais.
Čia ir dabar visa pagrindinė, tau reikalingiausia informacija.
– Patarimai išplanavimo, baldų zonavimo, apšvietimo, santechnikos tipų, grindų dangų, dekoro, akcentinių sprendimų klausimais, sienų spalvų, baldinių plokščių parinkimas iš palečių.
Išsamesnis detalizavimas papildomai užsisakant pavienių sprendimų brėžinius.

DOMIESI DIZAINU?

gebi organizuoti darbų eigą ir jau atlikai namų darbus:

-Radai nuotraukų, kokie namai tau gražūs.
-Turi idėjų, kur ir kaip norėtum statyti baldus, kabinti šviestuvus.
-Jau svarstei, kokios grindys tau patiktų, kokių spalvų sienų norėtum.
-Pasidomėjai vonios kambarių dizainu.
-Gal jau netgi spėjai aptarti virtuvės ar spintų projektus su baldininkais.

SUSIDURI SU ĮVAIRIAIS KLAUSIMAIS?

– Pasimetei, ar tikrai teisingai viską sugalvojai.
– Sprendimų atrodo labai daug, nori „sudėti taškus ant i“.
– Trūksta techninių žinių. Sunku nuspręsti dėl apšvietimo, santechnikos prietaisų tipų ir kitų detalių.
– Nerandi kai kurių sprendimų. Nežinai, kaip padaryti būtų geriausia.
– Nori išgirsti daugiau galimų variantų, gauti profesionalią antrą nuomonę.
– Nežinai, kur ieškoti ir įsigyti norimų apdailos medžiagų, dekoro elementų. Nori rekomendacijų, kur užsakinėti įvairias paslaugas.
– Trūksta informacijos apie apdailos medžiagų, baldinių plokščių skirtumus. Negali priimti sprendimo, kurias ir kodėl rinktis.
– Nežinai kaip paprasčiausiai pasiekti tau patinkančių namų rezultatą.
– Nesugalvoji, kaip erdvėje funkcionaliausiai sudėlioti visus savo poreikius. Kokius akcentinius sprendimus rinktis ir kaip pagyvinti erdvę.

KODĖL REIKĖTŲ PASIRINKTI ŠIĄ PASLAUGĄ?

Kiekvienam, pačiam įsirenginėjančiam namus.

Namų įrengimas – tai subtilus ir išmanymo reikalaujantis procesas. Ar tikrai apgalvojai visas detales? Ar niekur nesuklydai? Ar galutinis variantas bus toks, kokį įsivaizduoji?

Pasitark su ilgametę patirtį turinčia architekte. Ji tau atsakys į visus ramybės neduodančius namų įrengimo klausimus. Techniniai sprendimai, spalvų pasaulis, dekoro galimybės, efektyvaus dizaino principai, funkcionalumo atsakymai.

 

2 val konsultacija tavo pasirinktoje vietoje 150 eur.

SUSISIEK

konsultacijos_ruta_profile_foto

Architektė
Rūta Tutkutė Mikalauskienė

Rašyk: [email protected]
Skambink: +370 610 28474

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

„Konsultacija pasiteisino su kaupu. Ypač dėl šviestuvų išdėstymo, sienų, baldų atspalvių pasirinkimo. Daugelį nuorodų panaudojom, kur buvo konkrečių prekių pasiūlymai. Nors su žmona turėjom gana aiškų interjero dizaino sumanymą, tačiau jūsų pagalba ir patarimai leido jaustis užtikrintai. Labai patiko, kad greitai pajutot mūsų poreikius ir pasiūlėt būtent tai, ko reikėjo. Malonus bendravimas ir nuoširdi pagalba. 10/10!“

Ignas
2021-11

„Nusprendžiau kreiptis gavęs draugo rekomendaciją, o ir jo namai, kurie buvo įrengti su Rūtos pagalba, paliko įspūdį. Rūta labai profesionaliai pagelbėjo planuojant būsto baldų ir kitų detalių išdėstymą, siūlė po kelis galimus variantus, gilinosi į poreikius. Davė puikių patarimų, parekomendavo į kokias spalvas atkreipti dėmesį, kur koks baldas labiau tiktų patogesniam naudojimui ir efektyvesiam erdvės išnaudojimui. O iki konsultacijos, net neįsivaizdavau, jog vonios kambarys gali taip gerai atrodyti! Jaučiau rūpestį ir po konsultacijos, gavau papildomų pavyzdžių el. paštu, tai padėjo dar lengviau įsivaizduoti būsimus namus ir apsispręsti, kokius sprendimus įgyvendinti.“

Justas
2021-08