BUTAS MISIONIERIŲ SODUOSE

Privatus interjeras

Realizacijos metai – 2022

Patalpų plotas – 112 m2

Nuotraukos – Leonas Garbačauskas

 

Buto išplanavime virtuvės baldų, vonių ir spintų tūris yra centre erdvės – atskiriantis miegamųjų zoną nuo bendros erdvės. Norint dar labiau pabrėžti šią funkciją, įrengiamos dvejos slankiojančios, pasislepiančios sienose durys, kurių pagalba yra galimybė suteikti dar daugiau privatumo „tėvų zonai“. Centrinis tūris vientisai dengiamas medžio lamelės lentelėmis kartu jame visiškai paslepiant vonių duris ir holo spintas.
Svetainėje projektuojamame balde įrengiamas skaitymo kampelis, TV zona, sandėliavimo spintos, baras, slepiamas rekuperatorius. Sulankstomų durų pagalba TV zona ir baras gali būti uždaromi, kuriant švarų ir neapkrautą vaizdą.
Darbo kambarys nuo holo atskiriamas stiklo pertvara, su tikslu į holą įleisti daugiau antrinės natūralios šviesos. Privatumui naudojamas rifliuotas stiklas ir įleistame į lubas bėgelyje kabinamos užuolaidos iš kambario pusės.
Kuriama šviesi, erdvi, moderni, jauki erdvė. Didelis dėmesys skirtas detalėms. Naudojamos natūralios medžiagos, mediena, akmens masės terrazzo plytelės, pasirinkti neutralių atspalvių tonai (balta, pilka, rusva), dviejų tonų mediena teikia įvairovės. Pasirinkti minimalistinės estetikos baldai ir akcentai. Erdvė neapkrauta, bet fukcionali ir subtiliai jauki.