GYVENAMASIS NAMAS AVIŽIENIUOSE

Gyvenamojo namo projektas

Projekto metai – 2018

Patalpų plotas – 192 m2

 

Gyvenamasis namas projektuojamos 2 aukštų. Pasirinkta pastato formą skaidyti tūriais, taigi kompoziciją sudaro trys tūriai dvišlaičiais stogais (centrinis tūris yra 2a, jam iš šonų esantys tūriai – 1a), tūriai jungiasi 148 laipsnių kampu. Statinio architektūra siekta sukurti moderniai klasikinio stiliaus namus.

Pirmame aukšte projektuojamas garažas 2 automobiliams su išėjimu į kiemą, katilinė, pagalbinė patalpa, tambūras, holas su spinta, WC, darbo kambarys, bendras kambarys su svetainės, virtuvės ir valgomojo zonomis su išėjimu į terasą ir laiptais į antrą aukštą. Virtuvės zona yra dalinai atskirta nuo svetainės.

Antrame aukšte projektuojamas holas, miegamasis su greta esančia drabužinės patalpa ir vonios kambariu, du vaikų kambariai, vonios kambarys, skablimo patalpa.

Projektuojamo statinio išorės apdailai numatomos natūralios, gamtinėje aplinkoje derančios medžiagos ir subtilios spalvos: rusvos spalvos apdailinės klinkerio plytos su tamsiai pilkos spalvos medinėmis langinėmis/intarpais. Stogo danga – tamsiai pilkos spalvos profiliuotos plieninės skardos lakštai. Terasa – medžio dangos grindys, tamsiai pilkos spalvos metalinis karkaras su stiklo dangos stogu.