KELIONIŲ AGENTŪROS BIURAS

Visuomeninis interjeras biuras

Realizacijos metai – 2018

Patalpų plotas – 88 m2

Nuotraukos – Leonas Garbačauskas

 

Atlikta pilna kelionių agentūros “Mondus”, įsikūrusios prieš 20 metų, interjero renovacija. Buvusiose patalpose pagrindinė erdvė buvo ne racionaliai panaudota, trūko darbo vietų, esamos – įkurtos ne ergonomiškai, trūko pietavimui skirtos patalpos, ūkinės zonos atskyrimo nuo virtuvės. Užduotis – 88m² suprojektuoti 10 darbo vietų su atskiru kabinetu ir nuošalesne zona atskiram skyriui, numatyti laukiamąjį klientams, atskirą virtuvėlę su valgomuoju bei drabužinės zoną ir ūkinę spintą, WC.

Norint įgyvendinti programą, erdvė turėjo būti panaudota efektyviai, pakeistas patalpų išplanavimas – naujai formuojamomis sienomis netaisyklingų formų erdvė dalinama į racionalesnes ir taisyklingesnes, atskiriems skyriams reikalingas, darbo zonas. Suformuota reprezentacinė erdvė su laukiamuoju prie pagrindinio įėjimo, bendra darbo zona išilgai ofiso erdvei, atskiros darbo vietos ir kabinetas patalpų gale. Tamsesnėje patalpų dalyje, už stumdomų durų, nuo darbo vietų atskirta ūkinė zona ir virtuvė su valgomuoju. Sienoje tarp laukiamojo ir valgomojo įrengti stiklo blokeliai, kad į pastarąjį patektų antrinė šviesa.

Projektuojant kurtos šiuolaikiškos, šviesios ir šiltos patalpos. Dominuoja šviesios spalvos, medžio faktūros ir įmonės logotipo spalvų akcentai. Kelionių agentūros tematikai sustiprinti parinkti miestų pastatų kontūrus atkartojantys dizaino elementai, lėktuvo sparnų formos lubų dekoro sprendimai maskuoja konstrukcines sijas.